Hlavní fórum Legie a Legie 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hlavní fórum Legie a Legie 2

Hlavní fórum Legie a Legie 2
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 útok na feltun

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
michal666
Admin



Poeet p?íspivku : 2
Age : 30
Registration date : 12. 02. 08

útok na feltun Empty
PříspěvekPředmět: útok na feltun   útok na feltun Icon_minitime06.04.08 22:48

Ahoj te lidi má prosvás prozbu mohly vbystě promě uděla pošlete dostatek válečných imperiánu a dostatek katapultu a taky dostatek koní na hráče feltun mě už sere prosím zničtemi hlavní budovu a kasárna plís od všech si tak před stavuji že tam pošlete pře 4OOO útočných imperiánů a 3000 útočnych koní a katapultů 200 a hlavně mu dejte co zabrad prosím pošleteto dikes ????
Návrat nahoru Goto down
bananamen
Admin
bananamen


Poeet p?íspivku : 32
Location : Legie
Registration date : 04. 01. 08

útok na feltun Empty
PříspěvekPředmět: Re: útok na feltun   útok na feltun Icon_minitime06.04.08 23:03

To mi je jasný že tě štve. Ale měl jsi spíš žádat o podporu.
Návrat nahoru Goto down
haxnak
Admin



Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 07. 01. 08

útok na feltun Empty
PříspěvekPředmět: Re: útok na feltun   útok na feltun Icon_minitime06.04.08 23:13

sorry man ale ja ti nepomuzu ... uz rpedtim sem se stebou vail o tom jak to je mezi tebou a feltunem a vyjednaval sem mezi vami primeri on rikal ze si ho drancoval a dyz sem psal tobe at se nak dohodnete tak si rikal ze ne ze ho roztriskas... sry ale ted si tu hru dohraj sam
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

útok na feltun Empty
PříspěvekPředmět: Re: útok na feltun   útok na feltun Icon_minitime06.04.08 23:53

No, já souhlasím s názorem, že jsi spíše měl žádat podporu, než, abychom na někoho útočili. Já třeba takovouhle útočnou sílu nemám.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





útok na feltun Empty
PříspěvekPředmět: Re: útok na feltun   útok na feltun Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
útok na feltun
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» utok na clena stare Legie
» jde na mne utok ,pomoc ?
» utok na hrace s MC

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hlavní fórum Legie a Legie 2 :: Útok-
Přejdi na: