Hlavní fórum Legie a Legie 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hlavní fórum Legie a Legie 2

Hlavní fórum Legie a Legie 2
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jde na mě útok prosím pomoc

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Monísek
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Age : 45
Registration date : 16. 03. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime17.03.08 22:24

Oby útoky směřují na vesnici Mončičákov (268|-160)
Jsou dva první dorazí v 57 hodin v 6:02 od:
4Narkotekk (-195|72)
Národ: Galové
Aliance: DF-PHX2
Majitel: hosicekk
a druhý dorazí 6:10 od:
5X-massacre (-196|75)
Národ: Galové
Aliance: DF-PHX2
Majitel: hosicekk
Jeden hráč posílá za dvou vesnic Sad vesnice z kterých útok pochází nejsou velký, ale ničit mu sýpky a pole, aby vojáci pomřeli by asi byl odvážný čin Crying or Very sad
za každou podporu a radu předem děkuji, sýpka: 37900 produkce obilí této vesnice: momentálně 308 - rozšířím pole, ale budu tvořit obrané jednotky, takže ty asi taky něco sežerou Sad

Podle času tam nejsou katapulty ani beranidla, co kdybych všechno a všechny odstěhoval?
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime18.03.08 1:35

No, něco jsem poslala z mé menší vesnice. Z velké nic bohužel poslat nemohu, obávám se útoků, protože mě teď pár lidí špehovalo. A ještě mám podporu u někoho jiného.
Návrat nahoru Goto down
Juvak77
Admin



Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 12. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime18.03.08 17:27

Za 22h tam mas 7000 obili a pak za cca 33h moji podporu
Návrat nahoru Goto down
Monísek
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Age : 45
Registration date : 16. 03. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: díky   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime18.03.08 18:17

díky za podporu, obilí mám dost držím si zásobu skoro 40.000 a případně si ho pošlu z druhé vesnice
Palisádu snad stihnu rozšířit na dvacátou úroveň, aby přidala na obraně- tak snad to bude něco platné, jednotky se snažím vyrábět co to jde. Jakou máte zkušenost co se týká obrany, které jednotky mám vyrábět nejvíc?
ještě jednou díky
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime19.03.08 0:03

Doporučuji Druidy, protože mají velkou obranu proti pěchotě a pak Headuany proti vojsku na koni. A rozhodně stojí za to i hodně falangů a co nejvyšší úrovni.Já jsem ti poslala právě falangy, ale ještě jim to potrvá 21hodin. Jsi ode mne hodně daleko. Tak by bylo fajn, kdyby ti něco poslali ti, kteří jsou u tebe blíž.
Návrat nahoru Goto down
LUCCA
Admin



Poeet p?íspivku : 17
Age : 37
Registration date : 08. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime19.03.08 0:31

Posílám několik set pretoriánů - ale doba cca 55 hodin
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime19.03.08 21:31

No, tak koukám, že to do té vesnice máme všichni hrozných hodin. Bude se těžko něco organizovat. Ale mí falangocé by měli už konečně dorazit.
Návrat nahoru Goto down
Juvak77
Admin



Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 12. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime20.03.08 9:24

Lidi, vazne je tak blby ten utocnik nebo v tom je nejaka tajna taktika, ze posila na utok falanx?
Návrat nahoru Goto down
Monísek
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Age : 45
Registration date : 16. 03. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: díky   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime21.03.08 9:21

moc díky všem.
nevím jestli to bylo proto tak hloupé, abych příště nic nepodnikal?
Ještě jednou díky
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime21.03.08 14:01

Radši podnikej. Nevíš, s čím na tebe půjdou příště.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jde na mě útok prosím pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jde na mě útok prosím pomoc   Jde na mě útok prosím pomoc Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jde na mě útok prosím pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» jde na mne utok ,pomoc ?
» utok od hrace ondrejsek....HRAC NASI ALI!!!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hlavní fórum Legie a Legie 2 :: Obrana-
Přejdi na: