Hlavní fórum Legie a Legie 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hlavní fórum Legie a Legie 2

Hlavní fórum Legie a Legie 2
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 jde na mne utok ,pomoc ?

Goto down 
+3
bobob
yenn
kajair
7 posters
AutorZpráva
kajair
Admin



Poeet p?íspivku : 2
Age : 34
Registration date : 21. 03. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime25.03.08 16:25

Utočí na mne Ulan Bathar , utok přijde v 22:05:40, sýpka o velikosto 160.000 , vesnice -19 -188
vlastní jednotky cca. 2000 od každého pěšáka ....utočí s min.6000 vojáky ...


díky za pomoc
Návrat nahoru Goto down
yenn
Admin



Poeet p?íspivku : 26
Location : Legie II
Registration date : 10. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime25.03.08 21:11

Je mi líto, ale nestihnu, pokud by se ti hodila podpora i po tom útoku, dej vědět.
Návrat nahoru Goto down
bobob
Admin
bobob


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 12. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime25.03.08 22:11

bohuzel jsem prisel pozde, mam to 4,5 hodiny, pokud budes potrebovat tak poslu priste
Návrat nahoru Goto down
kajair
Admin



Poeet p?íspivku : 2
Age : 34
Registration date : 21. 03. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime25.03.08 22:22

a jako poslat oznámení všem a pomoci ?? ....forum asi všichni nečtou ....jak je vidno ...
Návrat nahoru Goto down
Cyklodextrin
Admin



Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 05. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime26.03.08 10:24

Fórum čtu, ale také tu nejsem tak pořád.A hlavně,kdyź to je tak na rychlo.......
Návrat nahoru Goto down
Juvak77
Admin



Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 12. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime26.03.08 17:33

To je pravda, forum si prectu tak 1-2x za den, nejsem tady porad jako na travianu...
Návrat nahoru Goto down
haxnak
Admin



Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 07. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime26.03.08 20:50

sry vcera sem se na forum ani nedostal...
Návrat nahoru Goto down
hooligan
Admin
hooligan


Poeet p?íspivku : 5
Age : 35
Registration date : 22. 01. 08

jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime27.03.08 21:48

pridam i svuj nazor .... je zvikem ze pokud nekdo potrebuje akutne potporu ... tak napise do hry ... ja osobne na forum chodim ale asi tak jedno za dva dny ... jo a sorry tekon mam svoje jednotky maximalne vyuzity ... takze taky podporu neposkytnu, ale kdyby jste potebovali tak napiste v kolik hodim u vas budou jednotky a bud poslu podporu nebo minimalne odepisu ... popr piste kolik po me chcete spolu s touto podporou i kolik chce obili ... PS vetsinou posilam hlavne kone ... jsou nejsilnejsi
Návrat nahoru Goto down
http://www.mrpropr.borec.cz
Sponsored content





jde na mne utok ,pomoc ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: jde na mne utok ,pomoc ?   jde na mne utok ,pomoc ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
jde na mne utok ,pomoc ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» utok na hrace s MC

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hlavní fórum Legie a Legie 2 :: Obrana-
Přejdi na: