Hlavní fórum Legie a Legie 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hlavní fórum Legie a Legie 2

Hlavní fórum Legie a Legie 2
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 David77, Javra a ti ostatní

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Buffalo
Admin



Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 05. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime27.02.08 21:48

Už mně to sakra dost jebe útoky silnějších hráčú na ty slabší. A nejhorší na tom je že ti slabší se ani neumí ozvat že jim je ubližováno, pak to vypadá že si jedem každej svoje a ostatní ali toho jen využívaj.
Už mně nebyví koukat jak jsou drancování David77 Nonem z Spqr, Javra Jarno boyem z Eragornů a Burdas je zase naoplátku pleněnej Joelem z Wse. Schválně sem neuvádím Likvidaci Hugy bo ten evidentně nejeví žádné známky odporu.
Proto sem se rozhodl skontaktovat všechny tři aktivní odpůrce jejich masového vyvražďování a pokud odepíší do třech dnů tak bychom mněli z organizovat nějakou kloudnou podporu bo útoky naně nejsou ani tak hrozivý jako třeba v případě likvidace darkreeda. proto doufám že mi odepíší a mi ukážem ostatním že jsme jako mušketýři ''Jeden za všechny, všichni za jednoho".


Docela zarážející je případ davida kdy non se ho jen tak nevzdá protože při pohledu na příjmi z útoků se není ani čemu divit ale zarážející je to že sme přeci s legií 1 sesterská ali ale máme jiná spojenectví než oni.
A proč proboha to snad co je dobrý pro ně není velmi podstatný i pro nás??
Návrat nahoru Goto down
haxnak
Admin



Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 07. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime28.02.08 17:31

vis ja sem s davidem se bavil a on mi psal ze ho napada... a taky sem se s nonem bavil ... jen teda kamarad david uz nerekl kdo utocil na koho jako prvni .... non je slusny hrac a ja sem se snim v pohode divil rika ze nam zapotrebi farmit davida no ale pka mi poslal odkaz priciny pleneni davida... on totiz predtim zautocil na nej vsim co mel ... vsechno mu to pochcipalo a on je ted v haji... s nonem by se dalo uplne v pohode si myslim domluvit stacilo by aby se mu david ozval.. coz sem mu uz i doporucil nvm jestli to udal ale podle toho ze rikas ze utoky porad trvaji tak asi ne .... a proto bych chtel vsem znovu rpipomenout bay predtim nez nekoho napadnou MYSLELI protoze napadnout hrace na 200 miste nb tak nak se mi zda... tak to je vylozene blbost a neprospiva to cele nasi ali... david chtel uz jit i do legie jedna bay se to tim vyresilo ale ja sem mu to zamit .. omlouvam se jestli se na to vy divate jinak ale ja si proste myslim ze by mel byt kazdy schopen aspon castecne nest zodpovednost za sve ciny a dyz na nekoho zautocite a on vam to oplati tak se tomu ani nedivim a dyby non byl nakej tupec se kterym se neda jednat tak by sem to resil ale podle me mu staci napsat a dohodnout se ovsem slusne ne mu zacit nadavat doufam ze to v nasi ali neni Smile takze abych to shrnul ted je dalsi krok na davidovi ja sem mu to psal nvm co tam dela..
Návrat nahoru Goto down
Juvak77
Admin



Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 12. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime28.02.08 17:52

To je zacatecnicka chyba a nevychovanost, kdyz zacnete utocnikovi vyhrozovat a nedej boze i nadavat. Z utoku si asi moc nevezme, takze to je taky uplny nesmysl. A nezapominejte, ze diplomacie je nejlepsi reseni vetsiny problemu, ja jsem taky mohl byt pod drnem, kdybych zacal nadavat a vyhrozovat hraci petrcuki, kdyz me farmil...a ted uz mu ani nemusim nic platit Smile
Návrat nahoru Goto down
Buffalo
Admin



Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 05. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime28.02.08 19:00

nebojte se všechno sem probral i s druhou stranou s nonem a vím úplně všechno, udělal sem maximum proto aby to přestalo ale osobně ci myslím že útoky budou pokračovat nastálo a ani se nonovy nedivím
Návrat nahoru Goto down
haxnak
Admin



Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 07. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime29.02.08 0:08

jj diplomacie je urcite nej reseni Smile a napsal mu uz nb mu to je jedno nb jak na tom david je?
Návrat nahoru Goto down
Buffalo
Admin



Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 05. 01. 08

David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime29.02.08 10:16

David už si sním psal ale jelikož vyprovokoval útok a se né zrovna nejlíp zachoval po nonově prvním útoku tak nevím, já sem mu psal a odpověděl že ho jen tak nenechá
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





David77, Javra a ti ostatní Empty
PříspěvekPředmět: Re: David77, Javra a ti ostatní   David77, Javra a ti ostatní Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
David77, Javra a ti ostatní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Hlavní fórum Legie a Legie 2 :: Obrana-
Přejdi na: